ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ 2022- UNIVERCITY OF DOCKLANDS

thumb-img

Αγαπητοί Γονείς,

Στο πλαίσιο της προσπάθειας επαναφοράς σε μια νέα κανονικότητα για το Σχολείο και τις δράσεις του και με γνώμονα την επιθυμία μας να προσφέρουμε γνώσεις και εμπειρίες στους  μαθητές  μας  που εδώ και δύο χρόνια έχουν στερηθεί, αποφασίστηκε το εκπαιδευτικό μας ταξίδι για μια εβδομάδα στην Αγγλία .

Παρόλη τη «δυσκολία» των  γεγονότων που συμβαίνουν γύρω μας, οφείλουμε να δώσουμε τη δυνατότητα στα παιδιά μας  να ζήσουν τη χαρά μιας τέτοιας μοναδικής εκδρομής.

Το εκπαιδευτικό μας ταξίδι με τη Study tours έχει προγραμματιστεί για 8 ημέρες (7 διανυκτερεύσεις). Το Πανεπιστήμιο που θα μας φιλοξενήσει είναι το Docklands, University of East London.

Το Docklands είναι πανέμορφο, σύγχρονο και αναβαθμισμένο.

Μπορείτε να δείτε το πανεπιστήμιο σε αυτόν τον σύνδεσμο:

• Το ταξίδι αφορά τους μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ τάξης.
  • Τα παιδιά θα συνοδεύονται από εκπαιδευτικούς του Σχολείου μας

Γραφτείτε στο Newsletter μας